1.490 ден

Нема на залиха

SKU: 3031221A300-00035 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 85%Памук 13%Полиамид 2%Еластин