21.490 ден

Kоличина:
SKU: 6L1M841JHSZ-0999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Големина S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 76%Памук 18%Полиестер 6%Еластин