EMPORIO ARMANI – М Фармерки

15.490 ден 7.745 ден

Slim fit

Нема на залиха

SKU: 3L1J061DN8Z-0942 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 99%Памук 2%Еластин