12.990 ден 7.794 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1C091NI9Z-0100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 76%Памук 24%Полиамид 3%Еластин