6.990 ден
4.194 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1TFF1JPZZ-0947 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Големина S
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук