7.690 ден
4.614 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1TCS1JUVZ-0357 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црвена
Големина S, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Лиоцел 30%Памук