8.490 ден
5.094 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L1TFU1JUVZ-0920 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Големина L
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Лиоцел 30%Памук