EMPORIO ARMANI – М Паричници

8.490 ден 6.792 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: Y4R165Y020V-80070 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии 11,5 × 2,5 × 10 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 53%Полиамид 47%Полиестер