19.790 ден

Kоличина:
SKU: X4X581XN645-M801 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина 40, 41.5, 42, 42.5, 43, 43.5, 44, 45, 46
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа