20.990 ден
12.594 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: X4X264XN190-A222 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Големина 45
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа