EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

5.290 ден

Нема на залиха

SKU: 2117402R422-14483 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Зелена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиамид