5.690 ден

Нема на залиха

SKU: 8N1T991JNQZ-0394 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук