EMPORIO ARMANI – М Мокасини

15.490 ден

Нема на залиха

SKU: X4B124XF188-00054 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Мокасини
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа