EMPORIO ARMANI – Ж Паричници

8.290 ден 6.632 ден

Нема на залиха

SKU: Y3H215YFW9B-80001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 9,7 × 3 × 7,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер