EMPORIO ARMANI – М Паричници

8.490 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: Y4R167Y068E-80001 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 11 × 2 × 9,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа