15.790 ден

со два пара врвки во различна боја

Нема на залиха

SKU: X4X316XF527-Q070 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа