14.590 ден 11.672 ден

Нема на залиха

SKU: X3X135XF587-Q516 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа