5.990 ден

Нема на залиха

SKU: 2117741P453-23033 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Пешкири
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук