EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

5.690 ден

Нема на залиха

SKU: 2117401P414-23033 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиамид