EMPORIO ARMANI – М Шорцеви за капење

5.990 ден

Нема на залиха

SKU: 2117401P440-92720 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер