12.890 ден
6.445 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2M8Z2J49Z-0100 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Големина XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук