10.490 ден

Kоличина:
SKU: 6L2T7B2J53Z-0100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Бела
Големина S, M, L, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Памук