6.990 ден
4.194 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3L2T7N2J07Z-0926 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Тегет
Големина M
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 95%Памук 5%Еластин