17.990 ден 8.995 ден

Нема на залиха

SKU: Y3L024YH15A-81386 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Ранци
Бренд EMPORIO ARMANI
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 11 × 28 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиутеран