18.690 ден

Нема на залиха

SKU: BAFKACO_ARE000_CGQ00_1007 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 20 × 7 × 13 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа