16.490 ден

Нема на залиха

SKU: BATJEP0-VNC000-RUB00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 17-20 × 8 × 16 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа