18.390 ден

Нема на залиха

SKU: WB00168-MSD000-RUB00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 18 × 6,5 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа