18.990 ден 11.394 ден

Нема на залиха

SKU: WB00354AX0732-AR300 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 18 × 9 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода