25.390 ден 15.234 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00552BX0041-O6000 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 42 × 14 × 30,5 cm
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода