27.390 ден 13.695 ден

Нема на залиха

SKU: WB00525BX0666-1051S Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 26 × 4 × 23 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода