24.390 ден

Нема на залиха

SKU: WB00109ARE000-O6000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 16 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2023
Состав 100%Кожа Напомена дане дојде во контакт со влага и вода