22.790 ден 11.395 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: WB00580BX0637-TON00 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 7 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Kожа Напомена да не дојде во контакт со влага и вода