8.690 ден 6.083 ден

Нема на залиха

SKU: PCX9UNOB30000-0997S Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Маслинеста
Димензии 14 × 3 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода