7.390 ден 5.173 ден

Нема на залиха

SKU: WP00218BX0053-O6000 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 9,5 × 2 × 6,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода