9.290 ден 6.503 ден

2 на залиха

Kоличина:
SKU: PCW4ACOARE000-0946S Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Паричници
Бренд FURLA
Пол Женски
Боја Маслинеста
Димензии 13 × 9 cm
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Koжа Напомена:да не дојде во контакт со влага и вода