22.690 ден
13.614 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: HXM5260CW00QTUS013 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд HOGAN
Пол Машки
Боја Кафена
Големина 42.5, 44
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Кожа