7.590 ден 3.795 ден

Regular fit

Нема на залиха

SKU: RMP22036TSA8-BLACK-GOLD Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд JOHN RICHMOND
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук