KARL LAGERFELD – Ж Апостолки

5.390 ден

Нема на залиха

SKU: KL81018S-V00 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Апостолки
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиутеран