8.990 ден

Нема на залиха

SKU: 705023511900-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 87%Памук 13%Полиестер