5.690 ден

95%Памук 5%Еластин

Нема на залиха

SKU: 755043502221-10 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 95%Памук 5%Еластин