23.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3037-994 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 7 × 18 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода