19.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3056999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 18 × 14 × 20 cm
Сезона Есен / Зима 2020