20.590 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3039-195 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Кафена
Димензии 19 × 6 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода