16.990 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3055-622 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Зелена
Димензии 22 × 8 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиутеран