21.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3068/734 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Жолта
Димензии 17 × 7 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа