15.490 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3084-979 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сива
Димензии 17 × 4 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%ПВЦ