20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3039-290 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сребрена
Димензии 19,5 × 9,5 × 14,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа