26.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3032-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа