24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3067.21-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 9 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа