10.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3016100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 30 × 8 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа